fbpx

Naszą misją jest wspieranie Klientów w realizacji marzeń o własnym miejscu do życia.

Kreujemy nowoczesną rzeczywistość

Przy projektowaniu naszych mieszkań i domów stawiamy na wysokiej jakości materiały i dbałość o szczegóły. Staramy się, aby nasze projekty były proste, niebanalne i nowoczesne.

Wojciech Musiał

Prezes Dynamic Development

Budujemy komfortowe domy i mieszkania oraz tworzymy przestrzeń do wypoczynku i rekreacji.

Pod nazwą Dynamic Development sp. z o.o. działamy od 2006 r., budując kameralne osiedla oraz domy i apartamentowce w Warszawie i okolicach. Nasze doświadczenie na rynku nieruchomości jest jednak bogatsze – zajmujemy się taką działalnością już od 18 lat.

W tym czasie wybudowaliśmy 500 lokali mieszkalnych i 150 usługowych o łącznej powierzchni 40 tys. m2. Oferujemy domy i mieszkania z różnych segmentów cenowych, aby każdy z naszych Klientów mógł spełnić swoje marzenie o własnym idealnym domu.

Jesteśmy kameralnym, butikowym deweloperem, który stawia na bliski i osobisty kontakt z Klientami, aby jak najpełniej i jak najszybciej spełnić ich oczekiwania. Staramy się pomagać naszym Klientom na każdym etapie decydowania o tym, jak powinno wyglądać ich idealne miejsce do życia. W tym celu szczególnie dbamy o to, by wraz z Klientem funkcjonalnie zaplanować rozkład pomieszczeń w mieszkaniu czy domu, stawiając na wygodę i nowoczesność. W naszych mieszkaniach okna są większe niż nakazuje norma, bo wierzymy, że jasna, słoneczna przestrzeń to klucz do dobrego samopoczucia każdego dnia.
Wiemy też, jak ważny jest dobry pomysł na osiedle, dlatego oprócz komfortowego i skrojonego na miarę mieszkania kładziemy nacisk na odpowiednie zagospodarowanie terenu i zapewnienie mieszkańcom miejsca do wypoczynku i rekreacji.

Przy realizacji naszych projektów współpracujemy tylko z najlepszymi, sprawdzonymi podwykonawcami, sprawując ścisłą kontrolę nad każdym szczegółem inwestycji.

Wysoką jakość naszych realizacji
potwierdza tytuł Dewelopera Roku 2015,
który zdobyliśmy podczas Piaseczyńskich Targów Nieruchomości.

Przedstawione na stronie www.dynamicdevelopment.pl wizualizacje oraz modele budynków mają postać zbliżoną do finalnego obiektu, tj. mogą odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i zagospodarowania terenu. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.

Partnerzy

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania - zapraszamy do kontaktu!