O nas

Dynamic Development to firma rodzinna o kapitale w 100% pochodzącym z Polski. Pod obecną nazwą działamy od 2006 roku, jednak nasze doświadczenie na rynku nieruchomości jest znacznie dłuższe. Budujemy kameralne osiedla i apartamentowce już od ponad 20 lat!

Naszą misją jest wspieranie Klientów w realizacji
marzeń o własnym miejscu do życia.

Kreujemy nowoczesną rzeczywistość

Przy projektowaniu naszych mieszkań i domów stawiamy na wysokiej jakości materiały i dbałość o szczegóły. Staramy się, aby nasze projekty były proste, niebanalne i nowoczesne.
Wojciech Musiał
Prezes Dynamic Development

Jesteśmy firmą z bogatymi tradycjami rodzinnymi, co w połączeniu z naszym doświadczeniem pozwoliło nam jeszcze lepiej zrozumieć potrzeby współczesnych Klientów. Wiemy dobrze, że nieruchomości mają być nie tylko użyteczne i funkcjonalne, ale także i nowoczesne.

Z wyżej wymienionych powodów, każdy z naszych projektów wyróżnia się trzema najważniejszymi cechami: innowacyjnością, niekonwencjonalnością i unikalnym designem. Chcemy sprawić, by każda osoba znalazła miejsce, które bez zastanowienia może nazwać “domem”.

Jesteśmy obecni na rynku nieruchomości już od ponad 20 lat. Z dbałością o każdy detal projektujemy osiedla, apartamentowce, a także dbamy o optymalne zagospodarowanie terenu, tworząc tym samym idealną przestrzeń do rekreacji i wypoczynku.

W ten sposób kreujemy nowoczesną rzeczywistość, a także wspieramy naszych Klientów w realizacji ich marzeń o wyjątkowym i bezpiecznym miejscu do życia.

Sprawdź już dziś jak szeroka i różnorodna jest nasza oferta nowych inwestycji deweloperskich w Warszawie i okolicy i poznaj bliżej profil naszej firmy!

Należymy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich
Budujemy komfortowe domy i mieszkania oraz tworzymy przestrzeń do wypoczynku i rekreacji.

Kreujemy nowoczesną rzeczywistość.

Stawiamy na rozwiązania niekonwencjonalne, innowacyjne i unikalne. Dzięki temu projekty naszych mieszkań i domów spełniają nie tylko współczesne standardy, ale także stanowią odpowiedź na potrzeby przyszłych właścicieli. Rzeczywistość wcale nie musi być nudna i ponura, a nasze nieruchomości są na to najlepszym dowodem. Kreatywność i fantazja to wartości, które mają ogromny potencjał na przyszłość. Właśnie dlatego realizując kolejne projekty, wspomniane wartości stanowią nasze motto, a także są podstawą ideologii, którą się kierujemy. Budujemy komfortowe mieszkania, domy, a także tworzymy niebanalne przestrzenie do rekreacji i wypoczynku!

Od początku naszej działalności wybudowaliśmy blisko 1000 lokali mieszkalnych i użytkowych, których łączna powierzchnia wynosi ponad 40 tysięcy metrów kwadratowych. Oferowane przez nas mieszkania i domy to nieruchomości z różnych segmentów cenowych, które łączy jedno – możliwie najwyższa jakość, a także niebanalny design.

Jesteśmy butikowym, rodzinnym deweloperem z Warszawy, który zrealizował wiele inwestycji nie tylko na terenie miasta, ale także w pobliskiej okolicy. Stawiamy przede wszystkim na bliski kontakt z Klientem tak, byśmy mogli wspólnie osiągnąć zamierzony cel i przybliżyć się do realizacji marzeń.

Nasze nowe inwestycje deweloperskie w Warszawie to nie tylko miejsca do życia. To także optymalnie zagospodarowana przestrzeń, a także społeczność, która będzie ją tworzyć. Dbamy o wykorzystanie najwyższej jakości materiałów, a także o współpracę z najlepszymi wykonawcami. Kładziemy nacisk nie tylko na rozkład pomieszczeń, ale także na przystosowanie terenu tak, by mieszkańcy osiedli mieli zagwarantowane miejsce do rekreacji, wypoczynku i spędzania wolnego czasu.

Naszą misją jest wspieranie Klientów w realizacji marzeń i każdego dnia staramy się ten cel realizować w 100%. Podczas pracy kierujemy się fundamentalnymi zasadami: zaufanie, zrozumienie, precyzja działania oraz unikalność. To właśnie one znacznie wyróżniają nas na tle konkurencji.

Korzystamy z wyjątkowych rozwiązań oraz wysokiej jakości materiałów. Nasze domy, mieszkania, a także kameralne osiedla i apartamentowce spełniają potrzeby nawet najbardziej wymagających. Pomożemy zrealizować Twoje marzenia o własnym, nieprzeciętnym miejscu do życia, w którym będziesz czuł się wyjątkowo. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować i poznaj nas nieco bliżej!

Wysoką jakość naszych realizacji potwierdza tytuł Dewelopera Roku 2015, który zdobyliśmy podczas Piaseczyńskich Targów Nieruchomości.

Przedstawione na stronie www.dynamicdevelopment.pl wizualizacje oraz modele budynków mają postać zbliżoną do finalnego obiektu, tj. mogą odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i zagospodarowania terenu. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.