fbpx

Blog

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości?

Nic nie wskazuje na to, by w najbliższej przyszłości popyt na nowe mieszkania, domy i segmenty miał się drastycznie obniżyć. Wręcz przeciwnie. Jest to dobra informacja zwłaszcza dla osób, które planują inwestycje w nieruchomości.

(więcej…)


Mieszkanie w bloku – które piętro wybrać?

Nowoczesne osiedla mieszkaniowe zapewniają dostęp do niezwykle komfortowych lokali, które są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów biur deweloperskich. Buduje się ich bardzo dużo – powstają zarówno w centrum Warszawy, na obrzeżach, jak i w regionach pod miastem. Podczas ich wyboru, poza metrażem i układem pomieszczeń, warto wziąć uwagę także usytuowanie.

(więcej…)


Dobra lokalizacja mieszkania – co to znaczy?

Wygodny metraż, nowoczesne materiały budowlane, atrakcyjna cena – kryteriów wpływających na ocenę nowego mieszkania jest mnóstwo. Dla wielu osób ogromne znaczenie ma także dogodna lokalizacja, która gwarantuje wysoką jakość codziennego życia.

(więcej…)


Zakup mieszkania bez pośredników – sprawdź, co zyskujesz

Trudno dziwić się temu, że dla większości osób poszukujących mieszkania kluczowe znaczenie mają kwestie finansowe. Wiele z nich poszukuje sposobów na to, aby choć trochę zaoszczędzić, nie rezygnując jednocześnie z ważnych dla siebie kwestii, związanych na przykład z metrażem czy też układem pomieszczeń. Z tego powodu bardzo ważny wydaje się sposób realizacji transakcji zakupu mieszkania.

(więcej…)


Mieszkania dwupoziomowe – czym się wyróżniają?

Rynek nieruchomości cały czas się rozwija, dzięki czemu oferta mieszkań jest niezwykle szeroka. Zarówno w dużych miastach, jak i w tych nieco mniejszych. Zyskują na tym oczywiście klienci, którzy mogą przebierać w ofertach, dostosowując je do swoich potrzeb, wymagań i zdolności finansowych.

(więcej…)


Kupujesz mieszkanie na kredyt? Oto, co musisz wiedzieć

Finansowanie zakupu mieszkania poprzez kredyt hipoteczny jest praktyką bardzo częstą. Decydują się na nią zarówno osoby, które marzą o swojej pierwszej nieruchomości, jak i inwestujący w lokale pod wynajem. Za każdym razem do całej procedury trzeba się odpowiednio przygotować.

(więcej…)


Czy segment w Warszawie to dobry wybór?

Co kupić – mieszkanie czy dom? Przed takim dylematem staje wiele osób marzących o swoim lokum. Często jednak nie zdają sobie one sprawy z tego, że istnieje trzecia opcja. Jest nią segment! Czy warto się nim zainteresować i czy w Warszawie dostępne są tego typu nieruchomości?

(więcej…)


Czy zakup nowego mieszkania jest lepszy niż wynajem?

Rynek nieruchomości rozwija się niezwykle dynamicznie, dlatego wielu klientów biur deweloperskich miewa problemy decyzyjne. Trudno się temu dziwić, opcji do wyboru jest bowiem mnóstwo. Zanim jednak dojdzie do wskazania konkretnej nieruchomości, warto zastanowić się nad kwestią fundamentalną, a mianowicie nad odpowiedzią na pytanie, co lepsze – wynajem czy zakup mieszkania?

(więcej…)


5 najczęściej popełnianych błędów podczas zakupu nowego mieszkania

Trudno wyobrazić sobie bardziej stresującą procedurę niż wybór i zakup mieszkania. Pod uwagę trzeba bowiem wziąć wtedy wiele istotnych kwestii, które mają wpływ na opłacalność całej inwestycji. Wszystko to prowadzić może do poważnych błędów. W poniższym tekście wymieniliśmy te popełniane najczęściej. Warto je przeanalizować, by dowiedzieć się, czego nie robić przy zakupie.

(więcej…)


Czy mieszkanie z rynku pierwotnego może być ekologiczne?

Coraz więcej klientów firm deweloperskich podczas zakupu mieszkania zwraca uwagę nie tylko na metraż, lokalizację i cenę, ale też na kwestie związane z szeroko rozumianą ekologią. Ma to związek przede wszystkim z większą świadomością na temat zmian klimatycznych, ale również z wciąż rosnącymi wymaganiami.

(więcej…)Inwestycje

Partnerzy

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania - zapraszamy do kontaktu!