fbpx

Blog

Dom czy mieszkanie – co wybrać?

Klienci rynku nieruchomości często marzą o własnym domu z ogrodem. Są i tacy, którzy od razu decydują się na zakup mieszkania. Które z rozwiązań jest bardziej korzystne?

(więcej…)


Czym różni się rynek pierwotny od wtórnego?

Zakup mieszkania lub domu to jedna z najważniejszych decyzji, jakie podejmujemy w naszym życiu. Nic więc dziwnego w tym, że przygotowując się do nabycia wymarzonej nieruchomości rozważamy wszystkie dostępne opcje i możliwości – m.in. zakup nieruchomości z rynku pierwotnego i zakup nieruchomości z rynku wtórnego. Czym różnią się oba rynki? Który będzie dla nas bardziej korzystny?

(więcej…)


Odbiór mieszkania od dewelopera

Wiele osób wciąż uważa, że odbiór mieszkania od dewelopera to czysta formalność. Co mogłoby pójść nie tak? Tymczasem ostatni etap przed odbiorem kluczy do nowego, wymarzonego mieszkania może być pełen nieprzyjemnych niespodzianek. Jak przygotować się na ten dzień? Co sprawdzić przy odbiorze mieszkania od dewelopera? Czy warto skorzystać z pomocy zewnętrznego eksperta?

(więcej…)


Jakie są zalety mieszkań na nowych osiedlach mieszkaniowych?

Inwestorzy poszukujący mieszkań coraz częściej rezygnują z oferty z rynku wtórnego na rzecz nowych osiedli mieszkaniowych. Za takim wyborem przemawia szereg argumentów, które postaramy się przedstawić w poniższym artykule.

(więcej…)


Co należy sprawdzić przed kupnem mieszkania?

Zakup mieszkania to inwestycja, która nierzadko wiąże się z wieloletnim zobowiązaniem finansowym. Co należy sprawdzić przed podjęciem kroków prawnych, aby uniknąć ewentualnych rozczarowań lub problemów?
(więcej…)


Dlaczego warto inwestować w nieruchomości?

Nic nie wskazuje na to, by w najbliższej przyszłości popyt na nowe mieszkania, domy i segmenty miał się drastycznie obniżyć. Wręcz przeciwnie. Jest to dobra informacja zwłaszcza dla osób, które planują inwestycje w nieruchomości.

(więcej…)


Mieszkanie w bloku – które piętro wybrać?

Nowoczesne osiedla mieszkaniowe zapewniają dostęp do niezwykle komfortowych lokali, które są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów biur deweloperskich. Buduje się ich bardzo dużo – powstają zarówno w centrum Warszawy, na obrzeżach, jak i w regionach pod miastem. Podczas ich wyboru, poza metrażem i układem pomieszczeń, warto wziąć uwagę także usytuowanie.

(więcej…)


Dobra lokalizacja mieszkania – co to znaczy?

Wygodny metraż, nowoczesne materiały budowlane, atrakcyjna cena – kryteriów wpływających na ocenę nowego mieszkania jest mnóstwo. Dla wielu osób ogromne znaczenie ma także dogodna lokalizacja, która gwarantuje wysoką jakość codziennego życia.

(więcej…)


Zakup mieszkania bez pośredników – sprawdź, co zyskujesz

Trudno dziwić się temu, że dla większości osób poszukujących mieszkania kluczowe znaczenie mają kwestie finansowe. Wiele z nich poszukuje sposobów na to, aby choć trochę zaoszczędzić, nie rezygnując jednocześnie z ważnych dla siebie kwestii, związanych na przykład z metrażem czy też układem pomieszczeń. Z tego powodu bardzo ważny wydaje się sposób realizacji transakcji zakupu mieszkania.

(więcej…)


Mieszkania dwupoziomowe – czym się wyróżniają?

Rynek nieruchomości cały czas się rozwija, dzięki czemu oferta mieszkań jest niezwykle szeroka. Zarówno w dużych miastach, jak i w tych nieco mniejszych. Zyskują na tym oczywiście klienci, którzy mogą przebierać w ofertach, dostosowując je do swoich potrzeb, wymagań i zdolności finansowych.

(więcej…)Inwestycje

Partnerzy

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania - zapraszamy do kontaktu!