fbpx

Blog

Dobra lokalizacja mieszkania – co to znaczy?

Wygodny metraż, nowoczesne materiały budowlane, atrakcyjna cena – kryteriów wpływających na ocenę nowego mieszkania jest mnóstwo. Dla wielu osób ogromne znaczenie ma także dogodna lokalizacja, która gwarantuje wysoką jakość codziennego życia.

(więcej…)


Zakup mieszkania bez pośredników – sprawdź, co zyskujesz

Trudno dziwić się temu, że dla większości osób poszukujących mieszkania kluczowe znaczenie mają kwestie finansowe. Wiele z nich poszukuje sposobów na to, aby choć trochę zaoszczędzić, nie rezygnując jednocześnie z ważnych dla siebie kwestii, związanych na przykład z metrażem czy też układem pomieszczeń. Z tego powodu bardzo ważny wydaje się sposób realizacji transakcji zakupu mieszkania.

(więcej…)


Mieszkania dwupoziomowe – czym się wyróżniają?

Rynek nieruchomości cały czas się rozwija, dzięki czemu oferta mieszkań jest niezwykle szeroka. Zarówno w dużych miastach, jak i w tych nieco mniejszych. Zyskują na tym oczywiście klienci, którzy mogą przebierać w ofertach, dostosowując je do swoich potrzeb, wymagań i zdolności finansowych.

(więcej…)


Kupujesz mieszkanie na kredyt? Oto, co musisz wiedzieć

Finansowanie zakupu mieszkania poprzez kredyt hipoteczny jest praktyką bardzo częstą. Decydują się na nią zarówno osoby, które marzą o swojej pierwszej nieruchomości, jak i inwestujący w lokale pod wynajem. Za każdym razem do całej procedury trzeba się odpowiednio przygotować.

(więcej…)


Czy segment w Warszawie to dobry wybór?

Co kupić – mieszkanie czy dom? Przed takim dylematem staje wiele osób marzących o swoim lokum. Często jednak nie zdają sobie one sprawy z tego, że istnieje trzecia opcja. Jest nią segment! Czy warto się nim zainteresować i czy w Warszawie dostępne są tego typu nieruchomości?

(więcej…)


Czy zakup nowego mieszkania jest lepszy niż wynajem?

Rynek nieruchomości rozwija się niezwykle dynamicznie, dlatego wielu klientów biur deweloperskich miewa problemy decyzyjne. Trudno się temu dziwić, opcji do wyboru jest bowiem mnóstwo. Zanim jednak dojdzie do wskazania konkretnej nieruchomości, warto zastanowić się nad kwestią fundamentalną, a mianowicie nad odpowiedzią na pytanie, co lepsze – wynajem czy zakup mieszkania?

(więcej…)


5 najczęściej popełnianych błędów podczas zakupu nowego mieszkania

Trudno wyobrazić sobie bardziej stresującą procedurę niż wybór i zakup mieszkania. Pod uwagę trzeba bowiem wziąć wtedy wiele istotnych kwestii, które mają wpływ na opłacalność całej inwestycji. Wszystko to prowadzić może do poważnych błędów. W poniższym tekście wymieniliśmy te popełniane najczęściej. Warto je przeanalizować, by dowiedzieć się, czego nie robić przy zakupie.

(więcej…)


Czy mieszkanie z rynku pierwotnego może być ekologiczne?

Coraz więcej klientów firm deweloperskich podczas zakupu mieszkania zwraca uwagę nie tylko na metraż, lokalizację i cenę, ale też na kwestie związane z szeroko rozumianą ekologią. Ma to związek przede wszystkim z większą świadomością na temat zmian klimatycznych, ale również z wciąż rosnącymi wymaganiami.

(więcej…)


Kupujesz mieszkanie dla rodziny? Zwróć uwagę na tereny zielone!

Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że podczas wyboru nowego mieszkania rodziny zwracają uwagę na zupełnie inne kwestie, niż single. Liczy się dla nich przede wszystkim bezpieczeństwo, a także dobry dojazd do szkół i przedszkoli. Spore znaczenie mogą mieć również tereny zielone.

(więcej…)


Jak wybrać nowoczesne osiedle mieszkaniowe?

Rozwój technologii budowlanych jest oczywisty – cały czas deweloperzy decydują się na zupełnie nowe rozwiązania, a także materiały, które zdecydowanie podnoszą wartość nieruchomości. W ten właśnie sposób powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, które mają do zaoferowania mnóstwo korzyści.

(więcej…)Inwestycje

Poznaj szczegóły

NowoczesnyDom Hygge

Hygge to filozofia życia stworzona ponad 200 lat temu przez Duńczyków – naród uznawany za najszczęśliwszy na świecie.

Poznaj szczegóły

Zespół willowyZielona Polana

Cisza, bezpieczeństwo i niebanalna, śródziemnomorska architektura – to przyciąga do zespołu willowego Zielona Polana.

Poznaj szczegóły

SegmentyLake Village

Komfort nad jeziorem.

W przygotowaniu

Kamienicana Bateryjce 6

Funkcjonalne małe mieszkania w sercu stolicy.

W przygotowaniu

PrestiżowyLubaszki Tower

Budynek wielorodzinny z usługami na parterze w doskonałej zielonej lokalizacji.

W przygotowaniu

KomfortowyDom Hygge Twin

Wszystko, co najlepsze w idealnym miejscu.

Partnerzy