fbpx

Mieszkania Lesznowola

Nowa Wola: Segmenty i mieszkania na sprzedaż

Miejscowość Nowa Wola w gminie Lesznowola to ciche i spokojne miejsce, które w sposób szczególny łączy uroki posiadania domu na wsi z zaletami mieszkania w mieście. Nowa Wola jest bardzo dobrze skomunikowana z Centrum Warszawy, zarazem oferując świetnie rozwinięte zaplecze handlowo-usługowe, dostęp do usług medycznych i oferty edukacyjnej dla dzieci i młodzieży, a także bogatej oferty rekreacyjnej. To sprawia, że powstające tu segmenty i mieszkania cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem potencjalnych mieszkańców.

Jedną z inwestycji realizowanych na terenie gminy Lesznowola jest Zielona Polana. To nowoczesny Zespół Willowy, w ramach którego do dyspozycji mieszkańców oddajemy apartamenty z ogródkiem i miejscem postojowym w cenie. Dodatkowym atutem inwestycji jest bliskie sąsiedztwo rozległych terenów zielonych, które sprzyja aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu.

mieszkanie na Mokotowie

Segmenty i mieszkania: Lesznowola – przyjazna gmina

Jako deweloper z wieloletnim doświadczeniem doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wybór działki inwestycyjnej wpływa na komfort mieszkania. Dlatego nasze inwestycje realizujemy w lokalizacjach sprzyjających tworzeniu kameralnej zabudowy jedno- i wielorodzinnej. Projekt Zielona Polana powstał z myślą o rodzinach poszukujących bezpiecznego i spokojnego miejsca do zapuszczenia korzeni.

Inwestycję realizujemy w ramach kolejnych etapów. Obecnie w sprzedaży dostępny jest etap 4C, na który składają się apartamenty z ogródkiem i miejscem parkingowym oraz możliwością dokupienia drugiego miejsca parkingowego. Apartamenty mieszczą się na dwóch kondygnacjach niskiej zabudowy wielorodzinnej utrzymanej w nowoczesnym stylu i wysokim standardzie.

Oferowana lokalizacja zapewnia bardzo dobre skomunikowanie z Warszawą, jak również dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej, co pozwala w pełni korzystać z zalet mieszkania na cichym, skąpanym w zieleni przedmieściu.

Segment i mieszkania pod klucz

Zależy nam na zadowoleniu Klientów, dlatego oferujemy dwa warianty odbioru mieszkań w ramach realizowanej inwestycji – to mieszkania w stanie deweloperskim do samodzielnego wykończenia oraz mieszkania w stanie „pod klucz”. Decydując się na współpracę z naszym Zespołem inwestorzy zyskują pewność, że wszystkie prace wykończeniowe zostaną wykonane z najwyższą starannością, z zachowaniem branżowych norm i standardów. Jednocześnie dokładamy starań, aby mieszkania „pod klucz” oddane zostały do dyspozycji mieszkańców bez opóźnień.

Prac wykończeniowe realizujemy zgodnie z indywidualnym projektem Klienta, wykorzystując w tym celu wybrane materiały wykończeniowe. Posiadamy wiedzę i umiejętności umożliwiające efektywną pracę zarówno z tradycyjnymi, jak i nowoczesnymi systemami wykończeniowymi. To pozwala nam na bezkompromisową realizację nawet najbardziej złożonych projektów architektonicznych.

Inwestycja Zielona Polana spełnia kryteria programu Bezpieczny Kredyt 2%. Osoby zainteresowane zakupem nieruchomości na kredyt zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.

Partnerzy

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania - zapraszamy do kontaktu!